Pracovné ponuky

Naša spoločnosť sa snaží naším klientom sprostredkovať prácu v rôznych firmách po celom Slovensku bez POPLATKOV. Pracovné ponuky sú na pozície: obsluha VZV/NZV, obsluha stavebných strojov, obsluha zdvíhacích zariadení. Osoba, ktorá má záujem o tieto pozície, musí vlastniť príslušný preukaz,doklad, certifikát na obsluhu týchto zariadení. BOZP Danny Agency Vám vie všetky potrebné preukazy,doklady a certifikáty k jednotlivým pracovným pozíciám zabezpečiť.

Agentúra Transfer International Staff, k.s.

Prečo práve táto ponuka? Jedná sa o medzinárodnú logistickú firmu zastúpenú na celom svete, ktorá pracuje pre atraktívneho klienta Jaguar Land Rover Slovakia. Ponúkame zamestnancom stať sa súčasťou vznikajúcej automobilky, byť pri zrode novej veľkej spoločnosti, čo prináša nielen veľké skúsenosti, ale aj príležitosť kariérneho rastu (každý mesiac novo vznikajúce pracovné pozície, ktoré si najradšej obsadzujeme internými zamestnancami, ktorí už poznajú fungovanie firmy).

 Skladník VZV

Práca je vykonávaná podľa pokynov nadriadeného. Momentálne máme jednozmennú prevádzku, ale čoskoro rozmýšľame nad zavedením aj druhej zmeny. Zastrešujeme dve prevádzky – Body in White (karosáreň), Trim & Final (montáž).

Platobné podmienky 

Dôležité info: Areál JLR má stále štatút staveniska, je tam prach, blato, toalety a kantína sa nachádzajú mimo prevádzky. Nakoľko je to stále stavba podľa zákona musia mať počas celého pracovného dňa OOPP – prilba, okuliare, rukavice, vesta, bezpečnostné topánky.

Agentúra Transfer International Staff, k.s.

Peter Slovák, Ing.

Personálny konzultant
Mobil: +421(0)948 312 207
p.slovak@transfer-personal.sk

Obsluha VZV,NZV – práca v Senci !

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Slovenská republika, Senec
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Hľadáme vodičov NZV do logistického skladu v Senci. Znalosť pracovať aj so skenerom výhodou !
Platové podmienky výborné až 5 €/h + dochádzkové bonusy + osobné ohodnotenie pri spokojnosti.
Pracovná doba 8/12hod + možnosť nadčasov.
Zabezpečenie ubytovania a dopravy do a z práce. Nástup okamžite!!! 
Prax výhodou, ak Vám chýba preukaz, tak Vám ho zabezpečíme.
Životopis posielajte na: mrosko@vzvkurzy.sk

Partneri

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo